Portal modowy

Kupowanie ciuchów online
06-08-22

Jak kupować ubrania online: Przewodnik dla początkujących po zakupach odzieżowych online

Obecnie prawie każda marka, którą można znaleźć w sklepie fizycznym, jest również obecna w sieci. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz strony z szybką modą, takie jak Aliexpress, czy wolisz bardziej uznane sklepy, takie jak Zalando, istnieje wiele sposobów, aby kupować ubrania z domu i jednocześnie oszczędzać pieniądze.

Poznaj swoje wymiary

Kupowanie ubrań bez znajomości swoich wymiarów jest jak próba złożenia puzzli bez znajomości ich elementów. A o wiele łatwiej jest znaleźć kawałki, gdy wiesz dokładnie, czym są i jak do siebie pasują.

To powiedziawszy, nie musisz być krawcem, aby znać swoje wymiary. Większość z nas zna już nasze przybliżone pomiary; po prostu nie poświęcamy czasu, aby je zapisać. Aby znaleźć swoje pomiary, możesz użyć kombinacji następujących metod:

  • Zmierz jedną lub więcej swoich obecnych ubrań
  • Znajdź kalkulator online
  • Znajdź przyjaciela lub członka rodziny, który może Ci pomóc

Kupuj na wyprzedażach

Podczas gdy zakupy na wyprzedażach mogą wydawać się starą radą, są one nadal bardzo istotne w dzisiejszym świecie zakupów online. Podczas gdy wszyscy sprzedawcy odzieży mają wyprzedaże, nie wszyscy z nich mają regularne lub spójne wyprzedaże. Na przykład, H&M może oferować określony element odzieży po obniżonej cenie tylko przez jeden tydzień w miesiącu, lub tylko w jednym sezonie.

zakupy ubrań online

W związku z tym trzeba być czujnym i odwiedzać swoje ulubione sklepy online co najmniej raz w tygodniu, aby wyłapać wszelkie wyprzedaże, które mogą być w toku. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest pojawienie się nowych towarów. Jest to szczególnie ważne, jeśli kupujesz w sklepach, które mają rotację zapasów mniej niż raz w miesiącu. Ponieważ najprawdopodobniej znajdziesz najlepsze oferty, gdy nadejdzie nowy sezon, musisz być w stanie nawigować i identyfikować nowe przedmioty. W czasie wyprzedaży ważne jest, aby zwracać uwagę na jak najlepszą wartość, a nie tylko na niską cenę.

Znajdowanie przecenionych marek i outletów

Istnieje wiele marek, które oferują zniżki tylko dla kupujących online. Aby wymienić kilka: Zara, H&M i ASOS. Aby znaleźć te zniżki, wystarczy użyć Google i wpisać "kod rabatowy dla [wstawić markę]". Dodatkowo możesz wyszukać punkty sprzedaży online, które sprzedają przecenione towary znanych lub popularnych marek.

Niebezpieczeństwa związane z zakupami odzieży w sieci

W przeciwieństwie do zakupów fizycznych, zakupy odzieżowe online niosą ze sobą ryzyko i wyzwania, które należy wziąć pod uwagę. Niektóre z tych wyzwań obejmują:

  • Niezdolność do przymierzania ubrań. Może to prowadzić do kupowania ubrań, które nie są odpowiednio dopasowane i konieczności ich zwrotu.
  • Niemożność sprawdzenia jakości ubrań. Może to prowadzić do kupowania ubrań niskiej jakości, które nie trwają tak długo, jak byśmy chcieli.
  • Nieumiejętność oceny stylu ubrań. Może to prowadzić do kupowania ubrań, które nie są w Twoim guście i nie pasują do innych elementów w Twojej szafie.

Zanim włożysz jakikolwiek element odzieży do wirtualnego koszyka, upewnij się, że dokładnie go obejrzysz.

Autor postu

Anka

Ania to dziewczyna kochająca modę. Doradza, jak dobrze wyglądać. Jej stylizacjami inspiruje się wierna rzesza czytelników. Na dede-moda.com znajdziesz najnowsze trendy w modzie, inspiracje i tutoriale, które ułatwią Ci życie!

Nowości na blogu